FIZJO-PLUS Skuteczna rehabilitacja, Wykwalifikowany Fizjoterapeuta

Wizyty w godzinach : 8:00 - 20:00
  Kontakt z Nami : 512-298-232

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja osób dorosłych – zmagasz się z codziennym bólem kręgosłupa, stawów obwodowych, dyskopatię, dopadają Cię nocne skurcze mięśni nóg, jesteś po udarze mózgu lub borykasz się z innymi problemami, które nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować? Jeżeli chcesz się pozbyć bólu, wrócić do „formy” – jesteśmy do Twojej dyspozycji !

Oferta rehabilitacji dla dorosłych

Rehabilitacja kręgosłupa, stawów obwodowych (ortopedyczna) przeznaczona jest dla pacjentów po złamaniach kręgosłupa i kończyn. Skierowana także do pacjentów z takimi dolegliwościami jak: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zmiany zwyrodnieniowe biodra, kolana, a także skręcenia stawu skokowego.

Rehabilitacja po udarze (neurologiczna) to praca z pacjentami po udarach mózgu, po złamaniach kręgosłupa i przerwaniu rdzenia kręgowego.

Rehabilitacja kardiologiczna przeznaczona jest dla pacjentów po zawałach serca, po wszczepionych by-passach, z nadciśnieniem tętniczym, z chorobami naczyń obwodowych, z chromaniem przestankowym, dla pacjentów po operacjach klatki piersiowej i serca.

Rehabilitację pulmonologiczną prowadzi się u pacjentów z astmą oskrzelową, przewlekłymi chorobami układu oddechowego, z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, u osób z niewydolnością oddechową, po operacji usunięcia płuca, u pacjentów z mukowiscydozą.

Rehabilitacja geriatryczna prowadzona jest u pacjentów w podeszłym wieku w celu poprawy jakości i komfortu życia, poprawieniu ich sprawności ruchowej i manualnej oraz wydolności krążeniowo – oddechowej.
Naszą ogromną zaletą jest to że „gabinet” przyjeżdża do Ciebie do domu.

Nie tracisz czasu na dojazd.

Jeden fizjoterapeuta – jeden pacjent co daje szybkie i skuteczne efekty !